Udemy – İLERİ MS EXCEL Tüm Versiyonlar [100% off]

Posted on 18/05/2016 by | 0 comments

İLERİ MS EXCEL Tüm Versiyonlar

Course Description

EXCEL’i yeniden öğrenin ve EXCEL’inizi geliştirin. Bilgisayar başında verilerle, rakamlarla ilgili her türlü işinizde size yardımcı olan EXCEL’in İşlevleri, Formülleri, Makro ve VBA özellikleri hakkında bildiklerinizi İLERİ EXCEL’e taşıyın.

En Sık Kullanılan Veri İşleme Yazılımında Yeterliliklerinizi Öne Çıkarın

  • Araç Çubukları İşlevleri Kullanımı
  • İleri Seviye EXCEL Formülleri
  • MAKRO Oluşturma
  • Visual Basic Dilini Öğrenme
  • VBA (Visual Basic for Applications) Uygulamaları Yaratma ve Düzenleme

Yeteneklerinizi Ortaya Çıkarın ve Performansınızı Gösterin

EXCEL, profesyonel ve akademik hayatta en çok kullanılan veri işleme yazılımıdır. Yapılan analizler ve elde edilen sonuçlarla, daha doğru ve akılcı kararlar vermemize olanak sağlar. Hızlı, Güvenilir ve Hatasız çıktılar sizi her türlü durumda doğru kararlara yönlendirecektir.

İçerik ve Genel Bakış

Bu kurs, çoğunluğu ekran görüntülerinden oluşan videolar, sunumlar ve belgeler içeren 28 dersten oluşmaktadır.

EXCEL İşlevleri ve Formülleri bölümlerinde, sonuçlara ulaşmak için EXCEL’in nasıl daha etkin kullanılabileceği ile istenilen sonuçlara ulaşılabilecek çeşitli ve etkili yollar yer almaktadır. MAKRO ve VBA bölümleri ise, veri işlemlerinizi gerçekleştiren tamamen yeni, güvenilir ve otomatikleştirilebilen yollardan bahedilmektedir.

Bu kurs, veri işleme bilgisini İLERİ EXCEL seviyesine çıkarmak isteyen orta seviyedeki kullanıcılar için hazırlanmıştır. Aynı zamanda bilgilerini tazelemek isteyen her kullanıcı dersleri takip edebilir. Bunların yanı sıra, yeni EXCEL kullanıcıları da dersleri izledikçe EXCEL’in neler yapabildiğini görecek ve EXCEL’i çalışmak ve öğrenmek için daha hevesli olacaklardır.

Sizin de çoğumuz gibi çok zaman alan, iş yükü oluşturan ve olası hatalara açık veri işleri, görevleri bulunmakta. Bu kursu bitirdiğiniz zaman, bu işler kafanızda birer dert olmaktan çıkacak ve bir kaç tuş ile halledebileceğiniz işler haline dönecektir.

 

Udemy Coupon Codehttps://www.udemy.com/ileri-ms-excel-tum-versiyonlar/?couponCode=FREECOURSE

 

 

 

 

Share with your friends :